KONST / Litografier / Litografiska blad 10378402
nr 1037 8402
Litografiska blad
28 st, Kungar & adelsmän, 1800-tal, 27x19 (ej glas)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 maj 2016
kl 19:25:37
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr